قوانین و مقررات استفاده کاربران از پیکس مال

 1. کاربران محترم جهت خرید عکس می بایست ابتدا در پیکس مال ثبت نام کنند.

 2. کاربران محترم می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل یا سوال می توانند از طریق فرم تماس با ما به صورت 24 ساعته و یا از ساعت 9 صبح تا 9 شب با تیم پشتیبانی پیکس مال در تماس باشند.

 3. کاربران عزیز می توانند از طریق فرم تماس با ما، پیکس مال را از رویداد های مختلفی که در سطح کشور برگزار می شود مطلع سازند.

 4. پیکس مال به صورت کاملاً خصوصی اداره می شود و تمام حقوق مادی و معنوی آن متعلق به مجموعه تحریر رسانه است؛ استفاده از تصاویر و مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

 5. استفاده از سایت پیکس مال به منزله پذیرش قوانین و مقررات آن است و کاربر گرامی از آن آگاهی کامل دارد و آن را به صورت کامل پذیرفته و تابع آن است.

 6. اشخاص برای عضویت در سایت باید از اطلاعات و مشخصات هویتی خودشان استفاده نمایند و پیکس مال هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات حساب کاربری اشخاصی که با مشخصات غیرواقعی ثبت نام کرده اند ندارد.

 7. اطلاعات کاربران نزد ما محفوظ است و تمام تلاش خود را در جهت حفظ اطلاعات کاربران انجام خواهیم داد و از امکانات و زیر ساخت های لازم برای این مقصود استفاده می کنیم.

 8. کاربران گرامی باید در حفظ و نگهداری اطلاعات خود کوشا باشند و اطلاعاتی مانند نام کاربری، اطلاعات تماس و رمزهای عبور را نزد خود محرمانه نگه دارند. در صورت سهل انگاری کاربران و افشای اطلاعات آن ها، پیکس مال هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت ها و عواقب بر عهده خود کاربر است.

 9. کاربران محترم با ثبت نام در سایت و ارائه اطلاعاتی نظیر شماره موبایل یا پست الکترونیک این حق را به سایت می دهند تا در زمان های مناسب ایمیل ها یا پیامک هایی غیر تبلیغاتی و صرفاً در جهت اطلاع رسانی آن ها ارسال نماید.

 10. کاربران عزیز می توانند در بخش های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کنند.

 11. نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشند و کاربران به هیچ وجه اجازه ندارند نظراتی که محتوی تبلیغات، توهین، مسائل مذهبی و یا سیاسی است، ثبت نمایند.

 12. کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد و سایت می تواند در نظرات تغییر و اصلاح لازم را ایجاد نماید و یا به کلی از انتشار آن ها جلوگیری به عمل آورد.

 13. در موارد فورس ماژور یا اتفاقاتی با منشأ خارجی که از اراده سایت خارج و بدون پیش بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت؛ پیکس مال هیچ مسئولیتی در قبال از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین پیکس مال حق دارد در مواقعی جهت بهبود سرورهای خود و یا بهبود عملکرد کلی سایت برای مدتی از دسترس خارج شود.

 14. در صورت درخواست عکاس یا سوژه برای حذف عکس خاصی از گزارش، پیکس مال این حق را دارد که عکس مربوطه را از گزارش حذف نموده و امکان دانلود و خرید آن عکس را از کاربران سلب نماید.